Wiosna talentów
Miesiące marzec-kwiecień obfitowały w różnego rodzaju konkursy w których uczestniczyli uczniowie Szkoły Podstawowej im. s. Emilii Podoskiej w Grajowie. Ku naszej radości z każdego z nich nasi wspaniali podopieczni wracali "z tarczą" zajmując wysokie lokaty i przynosząc chlubę szkole.
Wśród nagrodzonych znaleźli się:
Amelia Hankus - II miejsce w XVIII Konkursie na najpiękniejszą pisankę z soli
Gabriela Gumulska - III miejsce w XVIII Konkursie na najpiękniejszą pisankę z soli
Gabriela Gumulska -I miejsce w konkursie plastycznym "Wielkanocny Kurczaczek"
Aleksandra Janczura - wyróżnienie w konkursie plastycznym "Wielkanocny Kurczaczek"
Bartosz Cygan - wyróżnienie w konkursie plastycznym "Wielkanocny Kurczaczek"
Natalia Pajor - III miejsce w konkursie plastycznym "Zbrodnia Katyńska - Pamiętamy"
Jakub Gołda - I miejsce w Eliminacjach Powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej
Karolina Kupiec - II miejsce w Eliminacjach Gminnych 62 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego
Społeczność szkolna gratuluje wyników i dziękuje za godne reprezentowanie szkoły. Składamy serdeczna gratulacje i podziękowania nauczycielom przygotowującym uczniów oraz rodzicom za stałe wspieranie dzieci i zachęcanie do współzawodnictwa.











