Pasowanie na ucznia klasy 1
14 października 2021 r. odbyło się ważne wydarzenie w naszej szkole. Dzieci z klasy pierwszej złożyły uroczyste ślubowanie i dołączyły do grona uczniów naszej szkoły.
Nie było łatwo… uczniowie klasy trzeciej przeprowadzili pierwszoklasistom egzamin, który nasze zuchy zdały wzorowo.
Uczniowie ślubowali być godnymi Polakami i wzorowymi uczniami. Największym przeżyciem dla dzieci był moment pasowania. Pani Dyrektor, dotykając ramienia dziecka zaczarowaną kredką, zamieniała go w ucznia. Na koniec dzieci otrzymały tarcze i legitymacje szkolne oraz upominki.
Po uroczystości pasowania, uczniowie uczestniczyli w apelu z okazji Dnia Edukacji Narodowej, przygotowanym przez uczniów kl. II i III.
To był wyjątkowy dzień dla najmłodszych dzieci, którym życzymy samych sukcesów w naszej szkole i pięknych przyjaźni.





















