Noc filmowa
W ostatni wieczór przed feriami w naszej szkole miało miejsce nietuzinkowe wydarzenie. Pięćdziesiąt dwoje uczniów uzbrojonych w śpiwory, karimaty, tony chipsów i dobre humory opanowało naszą szkołę. Punktualnie o 20.00 rozpoczęliśmy noc filmową. Oprócz oglądania filmów w różnych kategoriach wiekowych i gatunkowych, uczniowie rywalizowali w quizach, kole fortuny a co najważniejsze prowadzili prawdziwą walkę ze snem - choć ta walka przychodziła im bez trudu :) Aby wszystkim starczyło sił do rana, około północy zaprzyjaźniona pizzeria dostarczyła 13 mega pizz. Była to prawdziwa uczta... Wśród zabaw, śmiechów, plotkowania czas płynął jak szalony i nim się obejrzeliśmy wybiła godzina 6.30 rano... Najwyższy czas udać się na ferie i... zasłużony SEN :-)







































