SP Grajów SP Grajów SP Grajów Szkoła Patron

Noc bibliotek

Podczas tegorocznej Nocy Bibliotek uczniowie kl. 2 i 3 mogli poczuć się detektywami. Podzieleni na zespoły, pracowali w swoich biurach detektywistycznych - escape roomach, poszukując kodu do sejfu w laboratorium profesora Alberta. Rozwiązując różnorodne zagadki i eksperymentując bawili się doskonale.
Uczniowie kl. 1 testowali swoje zmysły w poszukiwaniu rozwiązań zagadek. Towarzyszył im podczas wieczoru detektyw Pozytywka.
Każdy uczestnik Nocy spisał się doskonale i otrzymał legitymację detektywa.