Mikołajkowy wyjazd do kina
Mikołajkowy wyjazd do kina był bardzo udany. Seans „Wszystko o człowieku” uczył, bawił, podnosił poziom adrenaliny i sprawdzał naszą wiedzę. W sali muzyki świetnie się bawiliśmy; można było klaskać, śpiewać a kto chciał nawet tańczyć, przekonaliśmy się, że każdy z nas może być twórcą muzyki. Efekty specjalne w sali ruchu dostarczyły wielu emocji i niejednego przestraszyły. W Sali 3D odbyliśmy podróż w głąb ciała człowieka. W sali inspiracji poznaliśmy 17 letniego chłopca, który samotnie opłynął kulę ziemską. Może niejeden z nas zaczął zastanawiać się nad swoimi marzeniami. Film pokazał, że marzenia się spełniają ale potrzebne są: upór i ciężka praca. Strzałem w 10 okazały się warsztaty lego. To wspaniała zabawa dla dużych i małych. Sami zobaczcie:
















