Mikołajki w SP Grajów
W dniu 07.12.2015 klasy 0 będą miały spotkanie ze św. Mikołajem w Willi Rustica w Wieliczce o godzinie 10.00
W dniu 11.12.2015 w ramach mikołajek klasy 0-III wyjeżdżają do kina Cinema City Zakopianka natomiast klasy IV-VI wyjeżdżają do Cinema City Bonarka.
Koszt przejazdu w całości pokrywa Rada Rodziców za co bardzo serdecznie dziękujemy.
Dla Rodziców
Dla Uczniów










