SP Grajów SP Grajów SP Grajów Szkoła Patron

Mikołajki w cukierni

7 grudnia dzieci z oddziałów przedszkolnych udały się na wycieczkę do cukierni Cafe Pistacja w Wieliczce. Na początku przedszkolaki dowiedziały się, w jaki sposób powstają lody, mogli na własne oczy obserwować ich produkcję. Przewodnik wycieczki – Pani Dorota wytłumaczyła dzieciom, do czego służą i jak działają poszczególne urządzenia znajdujące się w zakładzie. Po pokazie dzieci mogły skosztować pysznych lodów truskawkowych. To nie koniec atrakcji, jakie czekały na przedszkolaków w tym dniu, ponieważ na specjalne zaproszenie z dalekiej i mroźnej Finlandii przybył specjalny gość – Święty Mikołaj! Dzieci przywitały go piosenką i uśmiechami. Święty Mikołaj rozmawiał z dziećmi i wręczył wszystkim wspaniałe prezenty. Był również czas na wspólne zdjęcie z wyjątkowym gościem. Na koniec wszyscy wspólnie podziękowali Mikołajowi za przybycie. Po powrocie z wycieczki na twarzach dzieci jeszcze przez długo gościł uśmiech i szczęście.  Szkoda tylko, że ten wyjątkowy Gość odwiedza nas tylko raz w roku, ale cieszymy się, że brak białego puchu nie zmylił Świętego Mikołaja i ku ogromnej radości wszystkich odwiedził przedszkolaków z Grajowa!

 

 Mikołajki w cukierni

  • Wizyta w cukierni Pistacja
  • Wizyta w cukierni Pistacja
  • Wizyta w cukierni Pistacja
  • Wizyta w cukierni Pistacja
  • Wizyta w cukierni Pistacja
  • Wizyta w cukierni Pistacja
  • Wizyta w cukierni Pistacja
  • Wizyta w cukierni Pistacja
  • Wizyta w cukierni Pistacja