Konkurs - Kolędą malowane
Uczniowie kl.0-6 podczas zajęć plastycznych wykonali piękne prace na konkurs „Kolędą malowane” zorganizowany przez CKiT w Wieliczce. Zgodnie z regulaminem każda klasa mogła wysłać 4 prace ilustrujące dowolne polskie kolędy. Ogłoszenie wyników 17.12.
Jeśli tylko zdobędziemy nagrodę na pewno się pochwalimy.
Prace uczniów mozna podziwiać na zorganizowanej w szkole wystawie.
konkurs.pdf, Kolędą malowane
Dla Rodziców
Dla Uczniów










