Kiermasz szkolny
W dniu 18.12.2015 r. od godziny 16.30 odbędzie się w naszej szkole kiermasz przetworów jesiennych pod hasłem "6+"PLN organizowany przez Radę Rodziców naszej szkoły. Podczas kiermaszu będziecie mogli Państwo nabyć zdrowe przetwory wykonane przez rodziców uczniów naszej szkoły. Zachęcam do aktywnego wsparcia naszej akcji.
Dla Rodziców
Dla Uczniów










